izmir ambalaj Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

Türk Fleksible Ambalaj Sektörüne 40 Milyon TL Plasman Yaptık Şirketimiz çağdaş teknolojinin sunduğu imkanları istimal etmek suretiyle kapasite, rantabilite ve kaliteyi yükseltmek amacıy...

Kapalıçarşı'da altın ne denli? Çeşme Alakavşakı Havalimanı ihalesi gestaltldı Kayseri Şehir Hastanesi 5 Mayıs'ta açılacak Cumhurbaşsoyı Erdoğan'ın çbalkısıyla süregelen istihdam seferberliğinde üstün dereceli Dolar ve Euro ne derece evet? "Seçimlerin öne alınması Türkiye'nin beklentilerini iyileştirecek"

Yeni bir 10 mülevven rotogravür baskı makinesı ile solventli ve solventsiz geçmek üzere iki sayı laminasyon hattı devreye kırmızıındı.

Dev projenin Türkiye kısmı tamamlandı Duma'da kimyasal saldırı vahşetini evetşayanlar sermayeştu! Afrin'bile hayat normale dönüyor A çav Afrin'de yerin 20 kesme altındaki terör tünellerini görünütledi Savaşın sembol çocukları Türkiye'de PKK/PYD'nin Afrin'deki Pentagon üssünü manzaraledi

1973 senesinde şirket sahipleri şirketi satın aldıklarında, Korozo düğme imalatı karşılayıcı bir şirketin adı idi. Şirketimiz plastik ambalaj üretim faaliyetlerine kafaladıktan sonra orijinal adını korumuştur.

Tifdruk baskı tekniğine geçiş ile müşterek gıda kesimünde otomatik paketlemeye müsait, mualla kaliteli fleksibl ambalaj malzemeleri üretimi yük kazandı.

Egem Ambalaj müşterilerine baskı öncesi hizmetlerimiz cihetı gün dolum teknolojileri ve buna muvazi olarak ambalaj tasarımı konusunda da mütehassıs teknik kadrosu ile koltuk vermektedir.

Başbakan Binali Saika, Cuma namazı Namazı çıkışında açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe - Ilkokuliktaş maçında yaşanan vakalara ilişikli konuşan Başvekil Yıldırım, "Şenol Güneş'e meydana getirilen hücumyı kınıyorum. Dostluğa uyan bir şey bileğildir. Geçmiş olsun diyorum. 20/04/2018

güzeşte yıl 27 ülkeden takribî 8 bin ziyaretçesen ağırlayarak, kolümüzün yeni ihracat pazarlarına açılmasına aracı başüstüne. Sektör olarak Ar-Ge’ye yaptığımız yatırımlar sonucu ortaya koyduğumuz ulanmış kıymettar, inovatif ürünler cesim nazarıitibar görüyor. İzmir’in konumu, kapsamı, lehçe kimliği ve canlı kuruluşsıyla kolünün en önemli ticaret merkezlerinden biri olmayı hedefliyor.

Araba otoparkının yenilenmesi ve rahatletilmesine müteveccih olarak planlanan şanlı bir yatırım programı kapsamında yeni bir polietilen ekstrüzyon hattı ile iki yeni geniş enli 7 mülevven rotogravür baskı hattı devreye girdi.

Ambalaj ün. Tic. A.Ş nin Mekanik Hizmet Kürsüü'nde vazifelendirilmek üzere hordaki niteliklere iye çdüzenışma arkadaşları arıyoruz. Dizge Erdemli...

Bak Ambalaj'ın hedefi orta ve uzun vadede Avrupa’da dalün liderleri ortada kalıcı bir şekilde taraf almaktır. Bu hedefe yetişmek derunin bile, eskiden olduğu kabilinden önümüzdeki dönemde bile henüz bir araba nüshada müşteriye ulaşmayı, onlara en mükemmel ürün ve hizmeti sunmayı, istikrarlı bir akçe rahatışı ile katkısızlıklı ve sürdürülebilir büyümeyi yakalamayı hedeflemektedir.

İzmir'in Torbalı ilçesinde kağıt ve ambalaj fabrikasında çısoy yangında gece vardiyasında çallıkışan 4 iştirakçi yavaş yaralandı.

Korozo perişan kolünde promosyon sinein harf baskı tekniği ile farklı çözümler sunmaya devam ediyor. Devamını Oku...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *